Vznik a historie

Představení společnosti

Maschinenring Česká republika s.r.o. je dceřinou společností rakouské firmy Maschinenring Österreich. Společnost Maschinenring vznikla v roce 1961 v rakouském Linci jako sdružení tamních zemědělců.

  • Desítky let zkušeností a spolehlivé zázemí.

  • Odbornost a profesionalita prověřená tisíci spokojenými zákazníky.

Vývoj společnosti

Rozšíření portfolia

Od počátku se Maschinenring věnoval zimní údržbě. Během druhé poloviny dvacátého století až do dnešních dní se portfolio společnosti rozšířilo o oblasti: Agrární a lesní služby, Bioenergie, Péče o zeleň, Personální leasing. Kromě České republiky působí Maschinenring v současné době také na Německu, Slovensku, Maďarsku a ve Slovinsku.

  • Zastoupení v mnoha zemích po celé Evropě.

  • Stále se rozrůstající portfolio služeb.

Specializace a rozsah činností naší společnosti

Specializace a rozsah činností naší společnosti

Potřebujete odborníky na zimní údržbu? Jsme tadfy pro Vás kdykoliv, neváhejte nás kontaktovat.

Naší specializací je činnost v zimní údržbě na celém území České republiky. Pocházíme z agrární oblasti a spolupracujeme s širokým portfoliem hlavně zemědělských subjektů – od zemědělce soukromníka po zemědělská družstva.

Nejčastějšími zákazníky, kteří využívají našich služeb, jsou podnikatelské subjekty s většími provozními plochami, obchodní řetězce, průmyslové parky, obce. Maschinenring Česká republika s.r.o. Vám nabízí služby v zimní údržbě na profesionální úrovni. Disponujeme zaškoleným týmem zaměstnanců a odborně vzdělaných partnerů, kteří jsou vždy připravení okamžitě reagovat na sněžení či náledí. Zimní údržba je pro nás prioritou, ne vedlejší doplňkovou službou!

Jsme tady pro vás

Ukázky referencí našich klientů

„S firmou Maschinenring spolupracujeme již několik let a musím vyzdvihnout skvělé jednání a spolehlivost.“

Jan Bureš, Fubah s.r.o.